Callum Hudson-Odoi trafi na wypożyczenie?!

Sporo zmian możemy zaobserwować w kadrze Chelsea. Kilku piłkarzy, jak Rudiger, Christensen, Werner czy Lukaku opuściło klub. Wygląda na to, że do tego grona dołączy Callum Hudson-Odoi. Według ostatnich doniesień mediów, Anglik trafi na wypożyczenie do Bayeru Leverksuen.

Callum Hudson-Odoi jest wychowankiem Chelsea. W czasach, gdy szkoleniowcem zespołu był Maurizio Sarri, ofensywnemu zawodnikowi udało się przebić do pierwszej drużyny. W tamtym czasie poważne zainteresowanie piłkarzem wykazywał Bayern Monachium. Ostatecznie Hudson-Odoi przedłużył kontrakt z „The Blues”, otrzymując olbrzymią podwyżkę.

Callum Hudson-Odoi trafi na wypożyczenie?

Od kilku lat Callum Hudson-Odoi nie potrafi wywalczyć sobie miejsca w wyjściowym składzie Chelsea. Choć 21-latek rozegrał już 126 spotkań dla londyńskiego klubu, to spędził na murawie 6441 minut. W ubiegłych rozgrywkach Anglik zaliczył zaledwie 966 minut w Premier League.

Wygląda na to, że 21-latek trafi na wypożyczenie. Jak informuje m.in. Fabrizio Romano, transakcję domyka Bayer Leverkusen. Oba kluby powinny dojść do porozumienia jeszcze w tym tygodniu.

Komentarze

komentarzy