Canal + zarządził izolacje dla reporterów. Co z komentatorami?

Canal + zarządził izolacje dla reporterów
Canal + zarządził izolacje dla reporterów

Start ekstraklasy jest przewidziany na 29 maja. Nic zatem dziwnego, że krajowe telewizje powoli przygotowują się do restartu rozgrywek. Wśród nich znajduje się Canal +, które postanowiło wysłać 13 reporterów na izolację. 

Izolacja 13 reporterów Canal +

Premier Mateusz Morawiecki końcem kwietnia wydał pozwolenie na wznowienie rozgrywek sportowych bez udziału kibiców. To była idealna wiadomość dla fanów ekstraklasy, którzy z wytęsknieniem oczekują na powrót futbolu. Od tamtego momentu kluby rozpoczęły już izolację i regularnie trenują. Do powrotu na boiska zostało bowiem 17 dni.

Ligowe zmagania rozpoczniemy we Wrocławiu od meczu Śląska z Rakowem Częstochowa. Mecz będzie oczywiście transmitowany w Canal +. Według informacji portalu „wirtualnemedia.pl”, obecnie 13 reporterów stacji przebywa w izolacji. Wszystko po to, aby od 29 maja mogli brać czynnie udział w swojej pracy.

Możemy się zatem spodziewać, że liczba wywiadów przed czy po meczach nie ulegnie zmianie. Pewne modyfikacje nadejdą w sposobu prowadzenia rozmów, ale o tym wszystkim powinniśmy się przekonać już za kilkanaście dni.

Komentarz z dziupli

Na początku mecze będzie naturalnie komentowane „z dziupli”. Jest to oczywiście najlepsze rozwiązanie, ponieważ dziennikarze nie muszą wówczas przechodzić izolacji.

Komentarze

komentarzy