Jest uprzejmy, wygrywa spotkania i rozdaje słodycze – Carvalhal szybko zawojował Premier League

Carlos Carvalhal
Carlos Carvalhal

Jednym menedżerom zależy na dobrym kontakcie z mediami, innym z kolei już niekoniecznie. Do pierwszej grupy bez wątpienia należy nowy szkoleniowiec Swansea – Carlos Carvalhal.

Od chwili przejęcia walijskiej drużyny, Portugalczyk zyskał sympatię nie tylko dziennikarzy, ale przede wszystkim własnych kibiców. Trudno się oczywiście takiej sytuacji dziwić – Swansea od chwili zatrudnienia 52-latka w dziesięciu spotkaniach przegrała zaledwie raz, wygrywając dodatkowo spotkania z Arsenalem czy Liverpoolem. Dobre rezultaty sprawiły, że ekipa z Liberty Stadium w końcu wydostała się ze strefy spadkowej.

Chcąc podtrzymać dobrą atmosferę wokół klubu, Carvalhal na konferencji prasowej przed meczem z Burnley postanowił obdarować dziennikarzy portugalskim specjałem – Pastéis de nata. Są to popularne w jego ojczyźnie tarty, konkretniej mówiąc babeczki budyniowe zapiekanie w cieście francuskim.

Kto wie, być może dziennikarze po tych przekąskach będą nieco bardziej łaskawi dla 52-latka, kiedy za jakiś czas drużynę Carvalhala dopadnie kryzys na boisku.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy