Casemiro nowym celem Manchesteru United!

Manchester United cały czas poszukuje wzmocnienia drugiej linii. W ostatnich dniach zespół z Old Trafford prowadził rozmowy z Rabiotem, ale szanse na zakontraktowanie Francuza wydają się marginalne, gdyż „Czerwone Diabły” nie zamierzają spełniać oczekiwań finansowym pomocnika Juventusu. Według najnowszych doniesień mediów, priorytetem Manchesteru United stał się Casemiro. Co ciekawe, transfer Brazylijczyka rzekomo nie jest nierealny. 

Od prawie dekady Casemiro jest zawodnikiem Realu Madryt. Przez wiele sezonów Brazylijczyk był bardzo ważnym ogniwem zespołu i razem z ekipą „Królewskich” sięgał po najważniejsze trofea. Wydawało się, że w następnych latach, Casemiro nie ruszy się z Madrytu.

Casemiro priorytetem Manchesteru United

Jak się okazuje, Casemiro został priorytetem Manchesteru United w kontekście wzmocnienia linii pomocy. Co interesujące, według informacji, jakie padły w programie Chiringuito, 30-latek nie odrzucił z miejsca oferty „Czerwonych Diabłów”. Ewentualna przeprowadzka na Old Trafford sprawiłaby, iż Brazylijczyk otrzymałby znaczącą podwyżkę.

Sam Real Madryt może wysłuchać propozycji Manchesteru United, gdyż jak wiadomo, hiszpański klub sprowadził całkiem niedawno Tchouameniego, a w zespole jest także Camavinga.

Komentarze

komentarzy