Cezary Kulesza szuka nowego selekcjonera? Jeden już odmówił

Minął ponad tydzień od meczu reprezentacji Polski z Francją na mistrzostw świata w Katarze. Na przestrzeni ostatnich dni, Cezary Kulesza miał możliwość przedłużenia umowy z aktualnym selekcjonerem na obecnych zasadach. Prezes PZPN nie zdecydował się na ten krok. Jak informuje „Przegląd Sportowy”, Kulesza rozważa inne opcje i dostał już nawet pierwszą odmowę.

Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Czesława Michniewicza w polskiej kadrze. O ile wynik w postaci awansu do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze jest niewątpliwie satysfakcjonujący, to kulisy oraz atmosfera wokół kadry powodują, iż wiele wskazuje na to, że Cezary Kulesza wybierze innego trenera.

Maciej Skorża odmówił

Jak informuje „Przegląd Sportowy”, Cezary Kulesza skontaktował się z Maciejem Skorżą, ale były szkoleniowiec m.in. Lecha Poznań postanowił odmówić. Nie jest to zaskakująca decyzja, gdyż 50-latek od początku przyszłego roku ma prowadzić japoński klub Urawa Reds.

Kto zatem może zostać nowym selekcjonerem? Według „Przeglądu Sportowego”, prezes PZPN ma na liście znanego trenera zagranicznego, a opcją pozostaje Andrij Szewczenko. Nie można również wykluczyć, że Czesław Michniewicz ostatecznie otrzyma nowy kontrakt.

Komentarze

komentarzy