Chelsea dopięła kolejny transfer. Londyński zespół będzie mieć nowego bramkarza!

Siódme wzmocnienie Chelsea w letnim oknie transferowym stanie się faktem. Według ostatnich doniesień mediów, „The Blues” uzgodnili przeprowadzkę Edouarda Mendy’ego z Rennes. Golkiper wkrótce przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt.

Od początku okna, londyński klub rozważał sprowadzenie nowego bramkarza. Kepa Arrizabalaga po fatalnym sezonie nie może liczyć na zaufanie u Franka Lamparda. W związku z kryzysem wywołanym koronawirusem, Chelsea miała problem ze znalezieniem nowego zespołu dla Hiszpana, dlatego Kepa najprawdopodobniej zostanie na Stamford Bridge.

Edouard Mendy będzie piłkarzem Chelsea

Za sprawą takie rozwoju sytuacji, „The Blues” nie mogą pozwolić sobie na zakup droższego bramkarza. Londyńska ekipa wybrała Edouarda Mendy’ego z Rennes. Warto pamiętać, że 28-latek występuje w zespole, z którego przybył Petr Cech. Legenda klubu ze stolicy Anglii dodatkowo rekomenduje ten transfer, dlatego przedstawiciele „The Blues” mocno pracowali nad transakcją.

Według informacji „Di Marzio”, Chelsea doszła do porozumienia z Rennes w sprawie transferu. Bramkarz wyruszył już w podróż do Londynu, gdzie przejdzie testy medycznie i podpisze 5-letni kontrakt. Dokładne szczegóły transakcji nie są znane.

Komentarze

komentarzy