Chelsea ogłosiła kadrę na mecze Premier League. Znalazł się w niej… Petr Cech!

Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał. Postawa Kepy Arrizabalagi pozostawia wiele do życzenia. Mimo to, hiszpański golkiper dostaje szanse od Franka Lamparda. Być może po ostatnim ligowym spotkaniu, szkoleniowiec „The Blues” stracił cierpliwość. Chelsea zgłosiła bowiem do rozgrywek Premier League… Petra Cecha.

Nie, to nie jest żart. We wtorkowy wieczór ekipy z Premier League zaktualizowały składy na ligowe rozgrywki. Sympatycy „The Blues” po obejrzeniu listy przecierali oczy ze zdziwienia. Na liście znalazł się Petr Cech, który pełni rolę dyrektora technicznego.

Petr Cech wraca z emerytury?

Czeski bramkarz zakończył piłkarską karierę po sezonie 2018/2019. Od tego momentu 38-latek pracuje w Chelsea jako dyrektor techniczny. W ostatnim czasie mogliśmy niejednokrotnie zobaczyć Petra Cecha na treningach londyńskiego zespołu. Legenda „The Blues” pomagała obecnym bramkarzom zespołu.

Wygląda na to, że Cech wraca z emerytury i będzie częściej pojawiać się wśród piłkarzy Chelsea. Klub zgłosił 38-latka do rozgrywek Premier League. Według dość wiarygodnego źródła „Chelsea Youth” na Twitterze, nie jest to żadna pomyłka. Oczywiście istnieje małe prawdopodobieństwo, że Petr wystąpi chociażby w jednym ligowym spotkaniu. Jest to jednak pewien sygnał, że klub stracił wiarę w Kepę.