Chelsea pomaga walczyć z koronawirusem. Klub udostępnił swój hotel dla personelu medycznego!

Walka z koronawirusem w Europie to niewątpliwy czas próby dla każdego z nas. W związku z zaistniałą sytuacją, wiele instytucji stara się pomóc służbom medycznym. Swoją cegiełkę postanowiła dołożyć londyńska Chelsea. Zespół ze Stamford Bridge udostępnił służbom medycznym w Wielkiej Brytanii swój klubowy hotel.

Tym razem nie ma mowy o żadnym fake newsie. Kilka dni temu, niektóre media informowały, iż Cristiano Ronaldo przekształcić swoje luksusowe hotele w szpitale. Jak się okazało, podane wiadomości nie były zgodne z prawdą. W przypadku Chelsea, klub wydał oficjalny komunikat z pomocą, jaką kieruje do służb medycznych w kraju.

National Health Service, czyli system służby zdrowia w Wielkiej Brytanii przyjął pomocną dłoń od „The Blues” w sprawie zakwaterowania pracowników NHS. Służby medyczne będą mogły skorzystać z hotelu Millennium, który ma siedzibę tuż przy stadionie zespołu, czyli Stamford Bridge.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wszelkie koszty związane z zakwaterowaniem osób pokryje właściciel klubu, Roman Abramowicz. Jest to ukłon w kierunku pracowników NHS, którzy przez wiele godzin walczą o życie ludzi. Udostępnienie hotelu może skrócić służbom czas drogi do pracy i z powrotem.

Hotel Millennium będzie służyć NHS przez dwa miesiące. Termin udostępnienia budynku jest oczywiście elastyczny ze względu na zaistniałą sytuację w Europie.

Komentarze

komentarzy