Chelsea prowadzi rozmowy z Interem w sprawie transferu Romelu Lukaku!

Wiele wskazuje na to, że Romelu Lukaku zakończy ponowną przygodę z Chelsea po zaledwie jednym sezonie. Według ostatnich doniesień mediów, zespół z Londynu oficjalnie rozpoczął rozmowy z Interem w sprawie powrotu Belga do Mediolanu.

Zupełnie inaczej kibice Chelsea oraz sam Romelu Lukaku wyobrażali sobie ponowną grę Belga na Stamford Bridge. Choć początek Lukaku był obiecujący, to z biegiem czasu, 29-latek zaczął odgrywać coraz mniejszą rolę w zespole. Doszedł do tego słynny wywiad, w którym Lukaku jasno zasugerował chęć powrotu do Mediolanu.

Chelsea rozmawia z Interem

Na ten moment powrót Lukaku do Interu wydaje się bardziej prawdopodobny niż gra Belga w Chelsea podczas sezonu 2022/2023. Jak twierdzi Matt Law z The Telegraph, zespół ze Stamford Bridge rozpoczął rozmowy z mediolańskim klubem. Obie strony mają nadzieję, że najważniejsze szczegóły porozumienia zostaną uzgodnione do końca tego tygodnia.

Na ten moment nie wiadomo, na jakich zasadach Romelu Lukaku wróci do Interu. Realny scenariusz zakłada roczne wypożyczenie.

Komentarze

komentarzy