Chelsea prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Silvą!

Thiago Silva w Premier League? Wiele na to wskazuje. Według ostatnich doniesień mediów, przedstawiciele Chelsea prowadzą zaawansowane rozmowy z agentami zawodnika w sprawie przeprowadzki 35-latka. Kością niezgody jak na razie jest długość kontraktu.

Brazylijski defensor wkrótce zakończy swoją wieloletnią przygodę z PSG. Piłkarz jest bowiem związany z francuskim klubem do ostatniego meczu w Lidze Mistrzów. W związku z tym, że mistrz Ligue 1 dotarł do finału, to pobyt Silvy został nieco przedłużony.

Thiago Silva w Chelsea?

Brazylijczyk zastanawia się nad swoją przyszłością. Jak informują media, Thiago może liczyć na kilka atrakcyjnych ofert z Włoch. Co ciekawe, według doniesień „The Athletic” zaawansowane rozmowy z przedstawicielami defensora prowadzi Chelsea.

Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Na przeszkodzie finalizacji stoją warunki umowy. Londyński klub z pewnością chce związać się z zawodnikiem na rok z ewentualną opcją przedłużenia, natomiast Silva oczekuje kontraktu na dwa lata.

Problemy w obronie

Chelsea miała spore problemy w defensywie podczas kampanii 2019/2020. Nie wzbudza zatem zaskoczenia fakt, iż „The Blues” poszukują nowego obrońcy. Pozostaje pytanie, czy prawie 36-letni Thiago Silva (Brazylijczyk skończy 36 lat we wrześniu), będzie właściwym rozwiązaniem.

Komentarze

komentarzy