Chelsea przegra walkę o następcę Fabregasa?

– Znasz moją opinię na temat odejścia Fabregasa. Moim zdaniem potrzebujemy zastępstwa – tak od niemalże dwóch tygodni an konferencjach prasowych wypowiada się Maurizio Sarri. Włoch może być jednak zawiedziony, ponieważ dwa cele „The Blues” najprawdopodobniej przejdą im obok nosa.

Jednym z nich jest Leandro Paredes, który przed kilkoma dniami był bliski przenosin na Stamford Bridge. Problemem okazały się finanse, ponieważ oferta w wysokości 30 milionów funtów okazała się zbyt niska dla Zenitu.  Mimo to porozumienie wydawało się bliskie, tym bardziej, że tego transferu pragnął sam zawodnik.

Tymczasem sprawy nieco się pokomplikowały za sprawą wejścia do gry PSG. Paryżanie po konflikcie z Rabiotem zamierzają wzmocnić środek pola, a 24-latek jest dla nich idealnym kandydatem. Zenit oczekuje jednak około 36 milionów funtów.

Równie niekorzystnie wygląda sytuacja z Nicolo Barrellą. To pierwotnie Włoch miał zostać kolejnym transferem Chelsea, ale Cagliari oczekiwało zbyt dużej kwoty za oddanie swojego zawodnika. Tymczasem włoskie media donoszą, że targu ubił Inter, który zapłaci wraz z bonusami 50 milionów euro.

Jeśli te wszystkie rewelacje się potwierdzą, Sarri będzie musiał poszukać innego celu lub rzeźbić w tym co już ma.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

Komentarze

komentarzy