Chelsea szuka następcy Hazarda. Padło konkretne nazwisko!

Eden Hazard
Eden Hazard

Znalezienie następy dla Edena Hazarda będzie z pewnością najważniejszym zadaniem dla Chelsea w letnim oknie transferowym. Wśród potencjalnych kandydatów znajduje się kilku piłkarzy, w tym między innymi Leon Bailey.

„The Blues” jakiś czas temu prowadzili negocjacje z Bayerem Leverkusen na temat sprzedaży 21-latka, Ostatecznie oba kluby nie doszły do porozumienia co do kwoty i transfer nie doszedł do skutku. Teraz po otrzymanych około 100 milionów funtów za sprzedaż Hazarda, trzeba będzie wykorzystać te środki na nowe nabytki.

Klub z Londynu zamierza się skupić przede wszystkim na zakupie młodego skrzydłowego, tak jak miało to miejsce w przypadku Christiana Pulisica, Oprócz reprezentanta Stanów Zjednoczonych w kadrze znajdują się już wiekowi Willian oraz Pedro, którzy najlepsze lata mają już dawno za sobą.

Innym kandydatem jest David Neres. Zawodnik Ajaksu ma za sobą kapitalny sezon, dzięki któremu uzyskał pierwsze powołanie do reprezentacji Brazylii. Z pewnością jeśli mielibyśmy porównywać ubiegłą kampanię – Neres, kolokwialnie mówiąc, zjada Baileya na śniadanie.

Pomyślność jednego z tych dwóch transferów jest oczywiście zależna od utrzymanego zakazu transferowego. Chelsea w piątek złożyła odwołanie do CAS w tej sprawie i czeka na ich decyzję.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy