Chelsea uzgodniła sprzedaż Abrahama. Decyzja w rękach piłkarza!

Wielkimi krokami zbliża się transfer Romelu Lukaku do Chelsea. Tym samym „The Blues” chcą pożegnać swojego napastnika – Tammy’ego Abrahama. Zainteresowanie Anglikiem wykazywało kilka zespołów. Według ostatnich doniesień, warunki transakcji z Chelsea uzgodniła Roma. W rękach samego piłkarza leży ostateczna decyzja.

Od początku okna transferowego priorytetem triumfatora Ligi Mistrzów było wzmocnienie pozycji napastnika. Jednym z głównym kandydatów wydawał się Erling Haaland. Stanowcza postawa Borussii w sprawie przyszłości Norwega sprawiła jednak, iż zespół ze Stamford Bridge zrezygnował ze starań o tego snajpera. Chelsea skupiła swoją uwagę na Romelu Lukaku.

Roma uzgodniła transfer Abrahama

Wszystkie topowe źródła informują, że przeprowadzka Belga do Londynu jest już na ostatniej prostej. Tym samym zarząd „The Blues” chce pożegnać Tammy’ego Abrahama. Angielskiego napastnika łączono z takimi zespołami jak Aston Villa, West Ham, Atalanta czy nawet Arsenal.

Jak twierdzi Gianluca Di Marzio, najwięcej kornetów przedstawiła jednak Roma, która uzgodniła nawet z Chelsea warunki transakcji. Londyński klub miałby otrzymać teraz 5 milionów euro, a przez kolejne lata zarobiłby od 35 do 40 milionów euro. Decyzja leży teraz w rękach samego piłkarza. Nie jest tajemnicą, iż Abraham chciałby zostać w Premier League. Z kolei Chelsea preferuje sprzedaż zawodnika do innej ligi.

Komentarze

komentarzy