Chelsea z zabójczą końcówką pierwszej połowy. Liga Mistrzów coraz bliżej! [WIDEO]

Oczy wielu sympatyków skierowane są na Stamford Bridge oraz King Power Stadium. To właśnie na tych dwóch stadionach rozstrzyga się kwestia Ligi Mistrzów. W dobrych humorach do szatni zeszli piłkarze Chelsea. Podopieczni Franka Lamparda wygrywają 2:0 z Wolverhampton.

Postawa londyńskiej ekipy w pierwszych minutach spotkania jasno sugerowała, iż jest to mecz o wielką stawkę. Gospodarze z trudem przebijali się pod pole karne „Wilków”. Dodatkowo, Chelsea miała spore problemy z wykreowaniem akcji.

Precyzyjny strzał Mounta

„The Blues” wyszli na prowadzenie za sprawą Masona Mounta. Anglik wykonał bardzo precyzyjny strzał z rzutu wolnego, nie dając szans bramkarzowi Wolves.

Chwilę później mieliśmy już 2:0. W polu karnym powalczył Olivier Giroud, który wpakował ostatecznie piłkę do siatki, wyprowadzając Chelsea na dwubramkowe prowadzenie.

W starciu Leicester-Manchester United mamy bezbramkowy remis. Taki rezultat oznacza, iż w Lidze Mistrzów zagrają „Czerwone Diabły”.