Christian Eriksen i medycy otrzymali specjalne zaproszenie na finał Euro 2020!

Już w niedzielny wieczór poznamy triumfatora Euro 2020. Nadal o udział w tym ostatecznym starciu walczą cztery reprezentacje – Włochy, Hiszpania, Anglia oraz Dania. Specjalne zaproszenie na finałowy pojedynek otrzymał Christian Eriksen, a także ratownicy medyczni, którzy udzielili pierwszej pomocy zawodnikowi Interu w pamiętnym meczu Dania-Finlandia.

Wszyscy na chwilę zamarli. Obrazki ze spotkania Dania-Finlandia powodowały, iż u wielu kibiców pojawiły się łzy. Ostatecznie historia Christiana Eriksena zakończyła się szczęśliwie. Choć naturalnie 29-latek nie może już wrócić do swojej reprezentacji, by pomóc jej w półfinałowym starciu, to pomocnik Interu być może pojawi się na trybunach finałowego starcia.

Specjalne zaproszenie

Jak się bowiem okazuje, Christian Eriksen, a także ratownicy medyczni, którzy udzielili mu pierwszej pomocy, otrzymali specjalne zaproszenie na finałowe spotkanie. Na ten temat wypowiedział się jeden z medyków, Peder Ersgaard – Jestem podekscytowany, jak dziecko w czasie Wigilii. Rozpiera mnie duma w kontekście wysiłku całego zespołu.

Na ten moment nie wiadomo, czy zarówno Christian Eriksen, jak i wszyscy zaproszeni medycy, pojawią się na trybunach podczas finałowego starcia.