Christian Pulisic odejdzie z Chelsea? Może trafić do ligowego rywala!

Zupełnie inaczej miała wyglądać przygoda Christiana Pulisica w Chelsea. Poza całkiem udanym okresem, który przypadał wyłącznie na kilka tygodni po dłuższej przerwie związanej z koronawirusem, Amerykanin nie jest ważnym ogniwem „The Blues”. Niewykluczone, że Pulisic opuści londyński klub. Co ciekawe, według ostatnich doniesień mediów, zainteresowanie piłkarzem wykazuje Liverpool.

Christian Pulisic został zawodnikiem Chelsea na początku stycznia 2019 roku, choć drugą część sezonu 2018/2019 spędził na wypożyczeniu z Dortmundzie. Po części Amerykanin miał być następcą Edena Hazarda. Do tej pory 23-latek nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w wyjściowym składzie „The Blues”. Pulisic wystąpił w 115 meczach, zdobył 25 bramek oraz zanotował 19 asyst.

Pulisic opuści Chelsea?

Niewykluczone, że był to ostatni sezon Pulisica na Stamford Bridge. Sam piłkarz niejednokrotnie podkreślał, iż chce otrzymywać więcej szans na grę. W niedawno zakończonej kampanii Amerykanin zanotował 2200 minut we wszystkich rozgrywkach. Jak twierdzi Christian Falk z Bilda, Pulisic może trafić do Liverpoolu jako następca Sadio Mane.

Kontrakt 23-latka z Chelsea obowiązuje do końca czerwca 2024 roku.

Komentarze

komentarzy