Christo Stoiczkow ostro o piłkarzu Barcelony: Gdy jest na boisku, grają w dziesiątkę

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, Barcelona sprowadziła kilku piłkarzy za ogromne pieniądze. W oczach kibiców i ekspertów nie spełniają oni pokładanych w nich oczekiwań. Od momentu transferu, często z krytyką musi mierzyć się Antoine Griezmann. Tym razem w kierunku Francuza poważne słowa posłał Christo Stoiczkow. Legendarny gracz „Dumy Katalonii” stwierdził, iż w sytuacji, gdy 29-latek jest na boisku, Barcelona gra w dziesiątkę. 

W momencie przejęcia Barcelony przez Ronalda Koemana, media poświęcały sporo uwagi relacji szkoleniowca z Griezmannem. Niektórzy eksperci sugerowali, że obaj panowie nie do końca potrafią się porozumieć. Mimo wszystko, Griezmann jest ważnym ogniwem zespołu, co potwierdza liczba występów Francuza.

Stoiczkow krytykuje Griezmanna

W środku tygodnia Barcelona rywalizowała z PSG w ramach rewanżowego starcia 1/8 finału LM. Piłkarzom „Dumy Katalonii” nie udało się odwrócić losów awansu. Sam Griezmann rozegrał przyzwoite spotkanie, wywalczając rzut karny, a także posyłając kilka dobrych piłek do Dembele.

29-latek najwidoczniej nie imponuje Stoiczkowowi. Legendarny bułgarski piłkarz wypowiedział odważną tezę w trakcie wywiadu dla Sportsport.ba – Gdy Griezmann jest na boisku, Barcelona gra w dziesiątkę. Jeśli chcą zrobić coś dobrego na dłuższą metę, muszą go sprzedać. Trincao i Braithwaite powinni być w drużynie. Co tam robi Griezmann?