Ciąg dalszy zmian. Michał Pol również odchodzi!

fot. YouTube

Data 2 września 2019 roku zostanie długo zapamiętana przez dziennikarstwo sportowe w Polsce. Z „Przeglądem Sportowym” pożegnali się – Przemysław Rudzki, Mateusz Borek oraz Krzysztof Stanowski. Do tego zacnego grona dołączył także Michał Pol.

O prawdziwych bombach transferowych w polskich mediach informowaliśmy już wcześniej. Twitter aż huczał odnośnie zmian w „Przeglądzie Sportowym”. Z najstarszym polskim dziennikiem sportowym żegna się także Michał Pol.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jest to dotkliwa strata dla gazety, gdyż Michał Pol od wielu lat był kojarzony z „PS”. Poważne zmiany potwierdził sam dziennikarz na swoim twitterowym koncie.

Po części można przypuszczać, jaka przyszłość czeka Michała Pola. Jego kanał w serwisie „YouTube” zyskał w ostatnim czasie na ogromnej popularności. Osoby oglądające materiały dziennikarza cenią sobie przede wszystkim bardzo luźne, bezpośrednie podejście Michała Pola. Można odnieść wrażenie, że jest to dziennikarz, który na ten moment w najlepszy sposób wykorzystał obecne trendy panujące w internecie.

Co zatem z „Misją Futbol”? Sympatyków tego programu spieszymy uspokoić. Pol zdradził we wpisie, iż nadal będziemy mogli zasiadać jak do telenoweli w poniedziałki. Dziennikarz zaznaczył jednak, że emisja programu potrwa jeszcze przez jakiś czas. Śpieszmy zatem doceniać „Misję Futbol”, gdyż może w przyszłości zniknąć.

Co dalej?

Atmosferę odnośnie przyszłości Michała Pola i Przemysława Rudzkiego podgrzał Krzysztof Stanowski na swoim Twitterze, publikując takie oto zdjęcie:

Czy Michał Pol i Przemysław Rudzki zasilą szeregi „Weszło”? A może będziemy świadkami zupełnie nowego projektu?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy