Ciekawe stwierdzenie Edena Hazarda: „Irytowałem wszystkich swoich trenerów”

Dla Edena Hazarda może być to ostatni sezon w Chelsea

Eden Hazard podczas swoich ostatnich wywiadów rozmawia przede wszystkim na jeden temat. Jest nim oczywiście jego przyszłość i ewentualny transfer do Realu Madryt. Piłkarz Chelsea w tej sprawie od dłuższego czasu nie zmienia zdania – może zostać na Stamford Bridge, choć chętnie spróbowałby swoich sił w barwach „Królewskich”. Tym razem to nie słowa odnośnie transferu wywołały żywą dyskusję. Belg stwierdził, że frustruje wszystkich swoich trenerów. 

Nie jest żadną niespodzianką, gdy wymienia ktoś Edena Hazarda w kontekście najlepszych piłkarzy Premier League. Zawodnik Chelsea od wielu lat stanowi motor napędowy londyńskiego zespołu. Obecny sezon jest dla Belga wyjątkowo udany. Eden po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach ma na swoim koncie dziesięć bramek oraz dziesięć asyst. Tym samym może to być najlepszy sezon piłkarza w barwach „The Blues”. Niektórzy kibice Premier League nadal uważają, że 28-latek strzela za mało goli. Sam zawodnik stwierdził, że ta cecha irytowała jego wszystkich trenerów.

Wykorzystaj kod KASA120 i zgarnij bonus!

Od Belga obecny szkoleniowiec Chelsea, jak również wszyscy poprzedni trenerzy oczekiwali naprawdę wiele. Eden Hazard stwierdził w ostatnim wywiadzie dla France Football, że często nie mógł spełniać oczekiwań szkoleniowców, efektem czego byli mocno sfrustrowani – Nie frustrowałem tylko Conte. W mojej karierze, irytowałem wszystkich swoich trenerów. Taka sytuacja powtarzam się z Sarrim, frustruję go. Podobnie było z Mourinho. Oni uważają, że muszę zrobić więcej. Następny mój trener również będzie tego oczekiwać i także będę go frustrować.

Nadal nie wiadomo jaka będzie przyszłość Edena Hazarda. Według ostatnich doniesień mediów, piłkarz odrzucił ofertę nowego kontraktu od Chelsea. Belg cały czas ma nadzieję, że zgłosi się po niego Real Madryt.

W obawie o przyszłość swojego najlepszego zawodnika, zarząd Chelsea ustalił już wstępną cenę za 28-latka w trakcie letniego okna transferowego. Jeśli „Królewscy” będą chcieli mieć w swoim zespole charyzmatycznego Belga, to klub z Estadio Santiago Bernabéu musi zaoferować kwotę opiewającą na ponad 100 milionów euro. Taka cena podyktowana jest m.in. kontraktem zawodnika. Eden ma ważną umowę z „The Blues” tylko do końca czerwca 2020 roku.

Wykorzystaj kod KASA120 i zgarnij bonus!

Komentarze

komentarzy