Co dalej z Donnarummą? Trzy kluby bacznie obserwują włoskiego golkipera!

Tylko do końca czerwca Gianluigi Donnarumma jest związany z Milanem. Już teraz wiadomo, iż włoski golkiper nie przedłuży umowy i opuści Mediolan. Pozostaje pytanie, gdzie trafi 22-latek. Według ostatnich doniesień, trzy kluby wykazują spore zainteresowane. To Barcelona, Juventus oraz PSG.

Bardzo długo zarząd Milanu prowadził rozmowy z przedstawicielami Donnarummy. Ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia, więc klub z Serie A sprowadził Mike’a Maignana z Lille za kwotę 13 milionów euro. Tym samym Milan zamknął kwestię obsady bramki i otwarcie pożegnał się z dotychczasowym golkiperem.

Wielka przeprowadzka?

Gianluigi Donnarumma musi teraz szukać nowego klubu. Jak informuje Gianluca Di Marzio, zainteresowanie 22-latek wykazuje Barcelona, która jest na pole position w wyścigu o włoskiego piłkarza. „Duma Katalonii” nie może jednak podjąć ostatecznej decyzji ze względu na finansowe fair play.

Ten fakt ma szansę wykorzystać PSG, które również bacznie obserwuje Donnarummę. Dodatkowo o podpis Włocha zabiega Juventus, przy czym „Stara Dama” ma Wojciecha Szczęsnego i musi rozwiązać kwestię przyszłości polskiego zawodnika.

Komentarze

komentarzy