Co z kontuzją Neymara? Na Brazylijczyka czeka dłuższa przerwa!

W trakcie wygranego 3:1 starcia z St. Etienne, Neymar doznał niepokojąco wyglądającej kontuzji. Według pierwszych diagnoz, Brazylijczyk poważnie skręcił kostkę, dlatego może być niedostępny przez około sześć tygodni.

Neymar rozgrywa mocno przeciętny sezon. Mowa o trzech bramkach i trzech asystach w czternastu meczach. Brazylijczyk nie zdołał trafić do siatki czy zaliczyć ostatniego podania w żadnym z czterech meczów LM. Znacznie bardziej PSG może polegać na Mbappe. Do głosu dochodzi także Messi, który zanotował trzy asysty w niedzielnym meczu.

Poważna kontuzja Neymara

Podczas wspomnianego spotkania z St. Etienne, Neymar doznał kontuzji, która mogła wzbudzić ogromny niepokój wśród fanów PSG. Wstępne diagnozy sugerują dłuższą przerwę Brazylijczyka.

Jak twierdzi RMC Sport, 29-latek poważnie skręcił kostkę, dlatego będzie niedostępny przez 6 tygodni. Przy takim scenariuszu Neymar opuści starcia z Nice, Lens, Club Brugge, Monaco, Lorient i Lyonem. Na poniedziałek zaplanowano kolejne badania piłkarza PSG, które powinny dokładnie przedstawić stan zdrowia Brazylijczyka.

Komentarze

komentarzy