„It’s a prank, bro” – Mourinho i Conte wkręceni przez włoskiego dziennikarza

Mourinho i Conte wyjątkowo za sobą nie przepadają
Mourinho i Conte wyjątkowo za sobą nie przepadają

Niedawna scysja pomiędzy Jose Mourinho a Antonio Conte już od jakiegoś czasu wydaję się być zakończona. Od ostatniej wypowiedzi Włocha na temat Portugalczyka minęło już kilka tygodni, ale o całej sprawie postanowił przypomnieć włoski dziennikarz, który w dość zabawny sposób postanowił wykorzystać te sytuację.

Wszystko odbyło się za pomocą zwykłej, piłkarskiej koszulki – konkretnie Manchesteru United. Szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów” w połowie stycznia po powrocie do hotelu (w którym pomieszkuje od 2016 roku) nieopodal siedziby klubu został zaczepiony przez jednego z przedstawicieli włoskiej telewizji, który zaczął zadawać mu pytania. Mourinho wydawał się być w dobrym nastroju i po krótkiej pogawędce otrzymał od żurnalisty koszulkę United…z napisem Antonio Conte. Ostatecznie Portugalczyk z uśmiechem na ustach postanowił złożyć podpis na trykocie i sprawa dość szybko ucichła. Jak się okazuje – do czasu.

Podczas dzisiejszej konferencji Antonio Conte, ten sam dziennikarz postanowił podarować tę koszulkę z podpisem „The Special One” dla menedżera Chelsea. Sądząc po minie Włocha – nie był to najlepszy podarunek i ostatecznie odrzucił ten prezent.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!  

Komentarze

komentarzy