Cristiano Ronaldo chciał przenieść się do PSG? Na przeszkodzie stanął koronawirus!

Bardzo ciekawe informacje podały zagraniczne media. Według France Football, Cristiano Ronaldo w pewnym momencie poważnie zastanawiał się nad przeprowadzką do Paryża. Portugalczyk rozważał dołączenie do PSG. Ewentualną próbę zmiany zespołu wykluczyła pandemia koronawirusa. 

Cristiano Ronaldo trafił do Juventusu latem 2018 roku. Ekipa z Turynu zapłaciła Realowi za 35-latka około 117 milionów euro. Po pierwszym, dość przyzwoitym sezonie w Serie A, Portugalczyk zanotował znacznie lepszą kampanię 2019/2020, zdobywając ostatecznie 31 goli w lidze.

Ronaldo chciał trafić do PSG?

Jak informuje France Football, jeszcze przed przerwą, która była wynikiem panującej pandemii, Cristiano Ronaldo zastanawiał się nad swoją przyszłością w barwach „Starej Damy”. Były gracz Realu rzekomo nie był do końca zadowolony z pobytu we włoskiej drużynie, a także wyników samego Juventusu.

35-latek pozytywnym okiem spoglądał na ewentualną grę w PSG. Portugalski piłkarz wyobrażał sobie tercet, jaki jest w stanie stworzyć razem z Neymarem i Mbappe.

Pandemia pokrzyżowała plany

Próbę zmiany zespołu pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Przy obecnym kryzysie, taka transakcja jest niemożliwa do realizacji. Nie wiadomo także, czy Juventus w ogóle rozważyłby sprzedaż zawodnika, nawet przy naciskach Ronaldo.

Cristano ma bowiem ważną umowę do końca czerwca 2022 roku.