Cristiano Ronaldo myśli o sensacyjnym powrocie do Premier League?

W ostatnich dniach o Cristiano Ronaldo jest naprawdę głośno. Wszystko za sprawą meczu pierwszej kolejki Serie A. Portugalczyk pojawił się na ławce rezerwowych. Jak informowały media, była to prośba samego 36-latka, który rozważa zmianę klubu. Według ostatnich doniesień mediów, ciekawą opcją dla gracza Juventusu jest… transfer do Manchesteru City.

Podczas letniego okna media niejednokrotnie spekulowały o przyszłości Cristiano Ronaldo. Choć wszelkie plotki jeszcze bardziej nakręciło zdarzenie z pierwszej kolejki Serie A, to przedstawiciele Juventusu twardo twierdzą, że Portugalczyk zostanie w Turynie na sezon 2021/2022. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż miała miejsce sytuacja, w której Ronaldo poprosił o nie uwzględnianie go w wyjściowej jedenastce, trudno nie dyskutować na temat możliwej przeprowadzki. W szczególności, że obecna umowa zawodnika obowiązuje do końca obecnej kampanii.

Ronaldo w Manchesterze City?

Jak twierdzi L’Equipe, Cristiano Ronaldo cały czas myśli o swojej przyszłości. Według wspominanego źródła, Portugalczyk stara się o przenosiny do Manchesteru City. 36-latek miał już rozmawiać ze swoimi rodakami, którzy grają w „The Citizens”. Są to Bernardo Silva, Ruben Dias oraz Joao Cancelo.

Wszystko zależy od ruchów „The Citizens”. Jeśli zespół z Etihad Stadium nie zdoła sfinalizować transferu Harry’ego Kane’a, to przenosiny Ronaldo do błękitnej strony Manchesteru mogą stać się faktem. Pytanie, jak zareagują fani „Czerwonych Diabłów”?

Komentarze

komentarzy