Cristiano Ronaldo opóźnia swój powrót do klubu!

Coraz ciekawiej robi się wokół Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przekazał Manchesterowi United, iż chce przenieść się do innego zespołu. Z kolei zarząd klubu twardo stoi przy tym, że nie zamierza sprzedawać 37-latka. Ronaldo miał zjawić się w poniedziałek w siedzibie drużyny w związku ze startem przygotowań do nowego sezonu. Cristiano opóźnia jednak swój powrót. 

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Ronaldo podjął decyzję o swojej przyszłości i chce zmienić klub. Zarząd Manchesteru United usłyszał już stanowisko Portugalczyka, ale nie zgadza się na żaden transfer, mając nadzieję, że 37-latek wypełni kontrakt, który obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Ronaldo opóźnia swój powrót

Jak poinformował Samuel Luckhurst z Manchester Evening News, a także potwierdzili inni dziennikarze, Cristiano Ronaldo nie pojawi się zgodnie z planem w klubie w ramach przygotowań do nowego sezonu. Portugalczyk, podobnie jak kilku innych graczy, którzy wzięli udział w czerwcowym zgrupowaniu kadr, mieli dołączyć do drużyny w poniedziałek.

Ronaldo poinformował klub, że nie przyjedzie z powodu rodzinnych. Manchester United zaakceptował wyjaśnienie Portugalczyka.

Komentarze

komentarzy