Cristiano Ronaldo opuści Juventus? Portugalczyk może rozważyć dwa kluby!

Cristiano Ronaldo

Coraz więcej zamieszania pojawia się wokół Juventusu. Wszystko za sprawą sytuacji „Starej Damy” w Serie A. Aktualnie zespół z Turynu zajmuje czwarte miejsce w tabeli, przy czym ma tyle samo punktów co piątym Milan. Dodatkowo w grze o czwartą lokatę jest także Lazio. Tym sposobem Juventus nie może być pewny udziału w Lidze Mistrzów podczas sezonu 2021/2022. Jeśli mistrz Włoch nie załapie się do tych prestiżowych rozgrywek, to możemy być świadkami głośnego transferu. Mowa o przeprowadzce Cristiano Ronaldo.

Temat przenosin Cristiano Ronaldo został poruszony już jakiś czas temu, gdy Juventus odpadł z Ligi Mistrzów po porażce w dwumeczu z FC Porto. Pojawiły się sugestie dotyczące zmiany klubu przez 36-latka. W szczególności, że umowa Portugalczyka obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu.

Przedstawiciele Juventusu twardo deklarowali, iż chcą przedłużyć z Ronaldo kontrakt. Sytuacja uległa jednak nieco zmianie. Wszystko za sprawą wyników „Starej Damy” w lidze.

Ronaldo opuści Juventus?

Na ten moment zespół Andrei Pirlo nie ma zagwarantowanego udziału w Lidze Mistrzów. Jeśli turyńskiej ekipie nie uda się załapać do tych prestiżowych rozgrywek, to Cristiano Ronaldo rozważy zmianę klubu. Tak twierdzi włoska gazeta „Tuttosport”. Według wspominanego źródła, Ronaldo wysłucha ofert z dwóch klubów. To PSG i Manchester United.