Cristiano Ronaldo podjął decyzję. Szykuje się kolejny głośny transfer!

Jesteśmy świadkami nieprawdopodobnego okna transferowego. Przypomnijmy, że do PSG przeniósł się Leo Messi. O krok od Realu Madryt jest Kylian Mbappe. Dodatkowo transakcje za ogromne kwoty zrealizowały Chelsea oraz Manchester City, sprowadzając odpowiednio Romelu Lukaku oraz Jacka Grealisha. Jakby tego było mało, już w najbliższym czasie klub może zmienić Cristiano Ronaldo. Portugalczyk podjął decyzję o odejściu z Juventusu. 

Przez całe lato media spekulowały na temat przyszłości 36-latka. Zarząd „Starej Damy” niejednokrotnie podkreślał, iż chce zatrzymać Ronaldo w Turynie. Pierwsze sygnały sugerujące transfer pojawiły się tuż przed meczem z Udinese, kiedy to Cristiano Ronaldo znalazł się na ławce rezerwowych. Jak informowały media, była to decyzja samego zawodnika.

Cristiano Ronaldo chce opuścić Juventus

Wszystkie wiarygodne media są zgodne. Cristiano Ronaldo chce odejść z Juventusu. Jak informuje m.in. Fabrizio Romano, Portugalczyk przekazał tę decyzję zarządowi „Starej Damy”, a także poinformował swoich kolegów z drużyny.

Gdzie trafi 36-latka? Najbardziej realna opcja to Manchester City. Mistrz Anglii całe okno poszukiwał nowego napastnika, a priorytetem był Harry Kane. Snajper „Kogutów” zostaje jednak w Londynie, więc „The Citizens” mogą skierować swoją uwagę na Ronaldo. Realizacja transakcji nie będzie łatwa, gdyż poza wymaganiami Juventusu, pozostaje zapewnienie odpowiedniej pensji. Media sugerują, iż Cristiano Ronaldo jest skłonny zmniejszyć swoje wynagrodzenie.

Komentarze

komentarzy