Cristiano Ronaldo ucina spekulacje w sprawie uzgodnienia wielomilionowego kontraktu

W trakcie mistrzostw świata w Katarze, Cristiano Ronaldo rozwiązał kontrakt z Manchesterem United. Portugalczyk jest obecnie wolnym zawodnikiem. Choć 37-latek z pewnością skupia się obecnie na mundialu, agenci Ronaldo pracują nad znalezieniem nowego klubu. Ostatnie doniesienia mediów sugerowały, iż piłkarz uzgodnił kontrakt z ekipą Al-Nassr. Zawodnik zdementował tę informację.

Już w trakcie letniego okna transferowego Cristiano Ronaldo wyrażał chęć zmiany klubu, by grać w Lidze Mistrzów. Żaden z topowych zespołów nie zgłosił się po Portugalczyka, więc 37-latek został na Old Trafford. Słabsza forma, konflikt z trenerem i ogólne niezadowolenie spowodowały, iż obie strony doszły do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu.

Ronaldo dementuje doniesienia

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, iż Cristiano Ronaldo uzgodnił warunku umowy z ekipą Al-Nassr. Na mocy porozumienia Portugalczyk miałby zarabiać 200 milionów euro rocznie, przy tym w tej pensji wliczone są również kontrakty reklamowe. Po wygranym meczu 1/8 finału ze Szwajcarią, Cristiano Ronaldo został zapytany o porozumienie z nowym klubem.

37-latek przyznał, że nie nie jest to prawda i nie ma uzgodnionego kontraktu z Al-Nassr.

Komentarze

komentarzy