Cristiano Ronaldo zakażony koronawirusem!

We wtorek portugalska federacja piłkarska poinformowała o pozytywnym przypadku w swojej reprezentacji. Jak się okazuje, zakażony koronawirusem jest Cristiano Ronaldo. Piłkarz Juventusu oczywiście opuści spotkanie ze Szwecją.

Październikowa przerwa na mecze kadry z pewnością zwiększa ryzyko zakażeń u piłkarzy. W szczególności, że na świecie w niepokojącym tempie ponownie wzrasta liczba pozytywnych przypadków. We wtorek sportowe media obiegła informacja dotycząca koronawirusa u czołowego piłkarza.

Cristiano Ronaldo zakażony koronawirusem

Zakażony koronawirusem jest Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przebywał na zgrupowaniu kadry, gdzie rozegrał już towarzyski mecz z Hiszpanią, a także starcie z Francją w ramach 3. kolejki Ligi Narodów. W środę reprezentacja Portugalii zagra ze Szwecją. W tym spotkaniu udziału nie weźmie oczywiście Ronaldo.

Portugalczyk został odizolowany od reszty zespołu i przebywa na kwarantannie. Z pewnością 35-latek opuści także mecze w klubie. Juventus w najbliższy weekend zmierzy się z Crotone, natomiast za tydzień „Stara Dama” zagra w Kijowie z Dynamo w ramach meczu Ligi Mistrzów.

Komentarze

komentarzy