Czesław Michniewicz nie zamierza dowoływać zawodników!

W poniedziałkowe przedpołudnie pojawił się komunikat dotyczący nieobecności Karola Świderskiego oraz Macieja Rybusa na marcowym zgrupowaniu. Taki obrót spraw spowodował, że Czesław Michniewicz mógł dowołać nowych zawodników. Selekcjoner reprezentacji Polski nie zamierza skorzystać z takiego rozwiązania, o czym poinformował na konferencji prasowej. 

Spotkanie z dziennikarzami rozpoczęło się właśnie od tematu zmian kadrowych. Czesław Michniewicz nie zamierza wprowadzać nowych piłkarzy – Każda kontuzja zawodnika komplikuje to, co przygotowaliśmy. Jednak braliśmy to pod uwagę i na każdą pozycję mamy po trzech zawodników. Nie zamierzamy nikogo dowoływać.

Co ważne, nasi zawodnicy nie skarżą się na poważniejsze problemy. Drobne bóle ma jedynie Bartosz Salamon, ale nie jest to uraz, który może wpłynąć na występy defensora.

Mecz ze Szkocją ważnym testem

W trakcie konferencji prasowej, Czesław Michniewicz podkreślał, jak ważny jest mecz ze Szkocją. Towarzyskie spotkanie może dać odpowiedzi na kilka ważnych pytań – W meczu ze Szkocją chciałbym zobaczyć po dwóch zawodników na każdej pozycji. Na pewno dokonamy sześciu zmian i będą na boisku piłkarze, którzy rywalizują o wystąpienie w meczu barażowym.

Komentarze

komentarzy