Czterech kandydatów na nowego trenera Norwich!

Dość niespodziewanie ekipa Norwich zdecydowała się na zwolnienie trenera po wygranym meczu z Brentford. Daniel Farke pożegnał się z posadą szkoleniowca „Kanarków”. Teraz beniaminek Premier League musi poszukać odpowiedniego następcy. Według informacji „The Times”, zarząd Norwich ma czterech kandydatów, a jeden z nich uznawany jest za faworyta.

W bardzo kiepskim stylu piłkarze Norwich rozpoczęli sezon 2021/2022. Wystarczy powiedzieć, że przed starciem z Brentford ekipa „Kanarków” zgromadziła raptem dwa punkty w dziesięciu meczach. W sobotnie popołudnie Norwich zanotowało pierwsze zwycięstwo w obecnej kampanii, pokonując innego beniaminka 2:1.

Czterech kandydatów

Mimo to z posadą pożegnał się Daniel Farke. Kto zostanie następcą niemieckiego szkoleniowca? Dziennikarze „The Times” przygotowali listę kandydatów. Faworytem ma być Frank Lampard. 43-latek cały czas czeka na nowe wyzwanie po zwolnieniu z Chelsea, które miało miejsce 25 stycznia 2021 roku.

Według wspominanego źródła, inne opcje to Lucien Favre, który niedawno był łączony z posadą Newcastle, a także zwolniony z ekipy „Srok” Steve Bruce. Listę kandydatów zamyka inna legenda Chelsea – John Terry.

Komentarze

komentarzy