Damian Kądzior przedłużył kontrakt z Piastem Gliwice!

Nie będzie transferu Damiana Kądziora do Lecha Poznań. 30-latek przedłużył bowiem kontrakt z Piastem Gliwice do 30 czerwca 2025 roku.

Damian Kądzior trafił do Piasta w lipcu 20121 roku. Sezon 2021/2022 był dla sześciokrotnego reprezentanta Polski całkiem udany. Kądzior wystąpił w 33 ligowych meczach, zdobył 6 bramek oraz zanotował 8 asyst. Nową kampanię 30-latek rozpoczął od 1 gola i 1 ostatniego podania w 4 meczach.

Damian Kądzior przedłuża umowę

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o możliwej przeprowadzce Kądziora do Lecha Poznań. Transfer nie dojdzie jednak do skutku. Co więcej, 30-latek podpisał nowy kontrakt z Piastem Gliwice, który obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

W takich słowach o nowej umowie wypowiedział się sam piłkarz: Zależało mi na wyjaśnieniu tej sprawy. Wszystko trwało trochę czasu, ale teraz mam już mentalny spokój i w stu procentach mogę się skupić na tym, co mam robić. Wszyscy idziemy w jednym kierunku i musimy robić wszystko, aby nasze wyniki były jak najlepsze. Było dużo ofert, ale Piast mnie docenił i pozostaje mi tylko dobre prezentowanie się na boisku, aby może w przyszłości tych ofert było jeszcze kilka.

fot. Piast Gliwice

Komentarze

komentarzy