Damian Kądzior trafi jednak do PKO BP Ekstraklasy? Nie jest to Lech Poznań!

Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Damiana Kądziora. Podczas ubiegłego sezonu 29-latek odgrywał marginalną rolę w hiszpańskim zespole, trafiając na wypożyczenie do tureckiej ekstraklasy. Po spadku Eibaru do LaLiga 2, zarówno sam Kądzior, jak i klub rozważają zakończenie współpracy. Konkretne zainteresowanie piłkarzem wykazuje zespół z PKO BP Ekstraklasy. Nie jest to jednak Lech Poznań, a Piast Gliwice.

Przez kilka tygodni w polskich mediach przewijał się temat transferu Damiana Kądziora do Lecha. W ostatnich dniach spekulacje w tej kwestii mocno przyhamowały i wydawało się, że 29-latek raczej nie trafi do PKO BP Ekstraklasy. Jak się okazuje, była to najprawdopodobniej cisza przed burzą.

Kądzior trafi do Piasta?

Według informacji „Przeglądu Sportowego”, poważne zainteresowanie Damianem Kądziorem wykazuje Piast Gliwice, który jest w stanie wyłożyć kilkaset tysięcy euro za ofensywnego gracza. Aktualnie trwają rozmowy w sprawie przenosin 29-latka do Polski.

Damian Kądzior w trakcie sezonu 2020/2021 zaliczył 6 występów w LaLiga, a także 17 meczów w tureckiej Super Lig, notując w tych spotkaniach dwie asysty.

Komentarze

komentarzy