Daniel Kaniewski: Brakowało najlepszego skrzydłowego naszego kraju

Reprezentacja Polski rozpoczęła Euro 2020 od porażki 1:2 ze Słowacją. Wielu naszych zawodników rozczarowało. Na temat tego spotkania wypowiedział się Daniel Kaniewski – dobry znajomy Kamila Grosickiego, który jasno zasugerował, iż w drużynie brakowało byłego już gracza WBA.

W połowie maja Paulo Sousa przedstawił listę zawodników powołanych na Euro 2020. W tym gronie brakowało Kamila Grosickiego. Dla niektórych kibiców była to spora niespodzianka. Trzeba jednak pamiętać, że Kamil Grosicki miał bardzo słabą pozycję w swoim klubie, ale mimo to nie zmienił drużyny w zimowym oknie. 33-latek mógł mieć zatem pretensje przede wszystkim do siebie.

Agent Grosickiego komentuje wybory Sousy

Tuż po meczu Polska-Słowacja na temat spotkania wypowiedział się Daniel Kaniewski, który w przeszłości pracował przy transferach Kamila Grosickiego.

Zaatakował on selekcjonera, a także ponownie podkreślił brak Grosickiego w kadrze – My nie mamy trenera, a dla Was powodzenia dalej. Zajechany cały zespół. Brakowało najlepszego skrzydłowego kraju, który potrafi szarpnąć, dośrodkować, strzelić bramkę. Zmiany z dupy. 

 

Komentarze

komentarzy