Danny Drinkwater ponownie w akcji. Tym razem podrywał niewłaściwą dziewczynę!

Danny Drinkwater. O tym piłkarzu można napisać naprawdę wiele. Niestety, nie będzie to związane z jego piłkarskimi wyczynami, gdyż Anglik od kilkunastu miesięcy mało ma wspólnego z futbolem. Inaczej natomiast wygląda jego życie towarzyskie.

W kwietniu tego roku zawodnik Chelsea, który jest obecnie na wypożyczeniu w Burnley, prowadził samochód pod wpływem alkoholu, powodując tym samym wypadek. Za swoje nieodpowiednie zachowanie, pomocnik otrzymał karę w postaci odebrania prawa jazdy na okres 20 miesięcy oraz wykonania 70 godzin prac społecznych.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Najwidoczniej nie była to odpowiednia nauczka dla 29-latka. Danny Drinkwater w zeszły weekend bawił się w jednym z klubów w Manchesterze, kilka godzin po tym, jak spędził cały mecz na ławce rezerwowych Burnley. Anglik ponownie zaszalał, czego dowodem jest sytuacja, która zdarzyła się przed klubem.

Piłkarz próbował poderwać dziewczynę zawodnika Scunthorpe United, Kgosiego Ntlhe’a. Według doniesień świadków, pomocnik podchodził do kobiety, mimo wcześniejszych uprzedzeń odnośnie statusu dziewczyny, twierdząc: „Nie obchodzi mnie to, ona wraca ze mną do domu”.

Za swoje nieodpowiednie zachowanie, Drinkwater został wyproszony z klubu przez ochronę. Przed budynkiem, piłkarz doświadczył nieprzyjemnej sytuacji. Zawodnika zaatakowało sześciu mężczyzn. Jak twierdzą angielskie media, Danny doświadczył pobicia, co potwierdza poniższe zdjęcie. „Pamiątką” po tym incydencie jest również problem piłkarza z kostką.

Wspomniane zdarzenia może potwierdzać fakt, iż w piątek media poinformowały o przerwie zawodnika od gry z powodu kontuzji. 29-latek nie może grać przez najbliższe sześć tygodni. Bardzo prawdopodobne jest, że wpływ na niedyspozycje pomocnika ma uraz kostki z pamiętnego wieczoru.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy