Dariusz Marzec zostanie zwolniony z Arki Gdynia!

Szykuje się zmiana w zespole rywalizującym na zapleczu ekstraklasy. Według ostatnich doniesień, pracę w Arce Gdynia stracił Dariusz Marzec, który prowadził drużynę od połowy grudnia 2020 roku. Jest to efekt przeciętnych wyników zespołu w sezonie 2021/2022.

Główny cel Arki na tę kampanię jest raczej jasny. Klub z Gdyni na pewno chce wrócić no najwyższej klasy rozgrywkowej. Na ten moment „Arkowcy” nie mogą być pewni realizacji tego zadania. Zespół zajmuje szóste miejsce w lidze ze stratą aż dwunastu punktów do lidera – Widzewa Łódź.

Dariusz Marzec zwolniony z Arki?

W niedzielne południe Arka Gdynia rywalizowała na wyjeździe z ŁKS-em Łódź. Choć goście przez nieco ponad kwadrans grali z przewagą jednego zawodnika, gdyż czerwony kartonik zobaczył Dąbrowski, to ŁKS cieszył się z trzech punktów za sprawą trafienia Radaszkiewicza, które miało miejsce w pierwszej połowie meczu.

Jak twierdzi Janekx89, ten rezultat przelał czarę goryczy. Według wspominanego źródła Dariusz Marzec został zwolniony z Arki Gdynia, a wybór nowego szkoleniowca może wzbudzić zaskoczenie, gdyż najprawdopodobniej nie będzie to osoba z aktualnej „karuzeli trenerów”.