Dariusz Żuraw został zwolniony z Zagłębia Lubin?!

Według ostatnich doniesień mediów, Dariusz Żuraw nie jest już trenerem Zagłębia Lubin. To efekt rozczarowujących wyników zespołu. Zagłębie jest obecnie na trzynastym miejscu w tabeli z przewagą pięciu punktów nad strefą spadkową.

Dariusz Żuraw został trenerem Zagłębia Lubin w połowie lipca tego roku. Chwilę wcześniej 49-latek zakończył swoją kilkuletnią przygodę z Lechem Poznań. Początki Dariusza Żurawia w Lubinie były obiecujące. Zagłębie pod wodzą tego szkoleniowca wygrało sześć z dziewięciu meczów. Pierwsze oznaki kryzysu pojawiły się na początku października.

Dariusz Żuraw nie jest już trenerem Zagłębia Lubin?!

W siedmiu ostatnich spotkaniach Zagłębie Lubin zanotował aż sześć porażek i raptem jedno zwycięstwo. Wygrana przypada na pojedynek z Wisłą Kraków, w którym Zagłębie przez większość meczu grało w przewadze, a i tak doprowadziło do wyrównania dopiero w 75. minucie meczu, a zwycięskiego gola strzeliło w 85. minucie.

Jak informuje Antoni Bugajski z „Przeglądu Sportowego”, środowa porażka z Legią zadecydowała o przyszłości 49-latka. Musimy czekać na oficjalny komunikat klubu.