David Silva rozważa wielki powrót do Hiszpanii!

David Silva
David Silva

Wkrótce zakończy się przygoda Davida Silvy z Manchesterem City. Kontrakt doświadczonego pomocnika obowiązuje bowiem tylko do 30 czerwca 2020 roku. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek 2019/2020, 34-latek oznajmił, iż ten sezon będzie jego ostatnim w barwach „The Citizens”. Media zaczynają zatem łączyć Hiszpana z nowym zespołem. Całkiem prawdopodobny wydaje się powrót do LaLiga.

Poszukiwania Silvy w kontekście drużyny zostaną z pewnością zakłócone ze względu na koronawirusa. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że David podpisze z Manchesterem City umowę na kilka tygodni ewentualnie miesięcy. Wszystko za sprawą przedłużenia rozgrywek. Kluby będą miały możliwość związania się z danym zawodnikiem krótkoterminowym kontraktem.

Silva jest kluczowym graczem „The Citizens”, więc zarząd drużyny zapewne spróbuje przekonać Silvę do dokończenia sezonu. Piłkarz oznajmił już rok temu, że opuści Etihad Stadium po kampanii 2019/2020.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jaki będzie kolejny przystanek zawodnika w karierze? Według ostatnich doniesień m.in. ESPN, całkiem możliwy wydaje się powrót do Valencii. Silva spędził kilka sezonów w ekipie z Mestalla. To właśnie z tej drużyny David trafił do Manchesteru City.

Jak informują dziennikarze, Valencia rozpoczęła już rozmowy z zawodnikiem w sprawie kontraktu. Silva zapewne chętnie rozpatruje ponowną grę dla swojego byłego zespołu.

Komentarze

komentarzy