Dean Henderson odejdzie z Manchesteru United? Anglik bliski przenosin do ligowego rywala!

Dean Henderson miał być naturalnym następcą Davida de Gei w Manchesterze United. Wiele wskazuje na to, że Anglik nie zamierza już dłużej czekać na Old Trafford i najprawdopodobniej zmieni klub. Według ostatnich doniesień mediów, 25-latek jest bliski przenosin do Newcastle United.

Henderson zaliczył bardzo udany sezon na wypożyczeniu w Sheffield United. Nic więc dziwnego, że przed startem kampanii 2020/2021, Manchester United zdecydował się włączyć angielskiego golkipera do kadry „Czerwonych Diabłów”. 25-latek otrzymał dość sporo szans, występując w 13 ligowych meczach.

Obecne rozgrywki Dean Henderson spędził na ławce rezerwowych. Wystarczy powiedzieć, że Anglik nie zagrał nawet w jednym meczu Premier League, notując trzy spotkania w pucharach.

Dean Henderson trafi do Newcastle United?

Nie zaskakuje zatem fakt, iż Dean Henderson chce zmienić klub. Jak donosi Samuel Luckhurst z Manchester Evening News, angielski bramkarz jest bardzo bliski przenosin do Newcastle United. Zawodnik „Czerwonych Diabłów” ma za sobą wizytę w Newcastle, gdzie dyskutowano na temat wypożyczenia. Nie można również wykluczyć definitywnego transferu.

Komentarze

komentarzy