Debiutanckie trafienie Jarosława Niezgody w MLS! [WIDEO]

W trakcie zimowego okna transferowego, Jarosław Niezgoda trafił do ekipy Portland Timbers. W związku z pandemią, 25-letni napastnik musiał trochę poczekać na swoje debiutanckie trafienie w lidze. Polak strzelił gola w starciu z Los Angeles FC.

Transfer Jarosława Niezgody do MLS był szeroko komentowany w mediach. Niektórzy eksperci sugerowali, iż przeprowadza do Stanów Zjednoczonych na tym etapie kariery może nie być najlepszą decyzję. Część środowiska podkreślała jednak, iż liga, do którego trafił Niezgoda, cały czas prężnie się rozwija, dlatego były gracz Legii może zyskać na tej przeprowadzce.

Debiutanckie trafienie Niezgody

Do rywalizacji z Los Angeles FC Jarosław Niezgoda nie rozegrał spotkania w wyjściowym składzie Portland Timbers. Polak otrzymał szansę w potyczce ze wspomnianym rywalem. 25-latek odwdzięczył się zaufaniem.

Już w 7. minucie rywalizacji, Niezgoda trafił do siatki, zaliczając tym samym debiutanckie trafienie w nowym zespole. Starcie obu ekip zakończyło się wynikiem 2:2. Portland Timbers po trzech meczach zajmuje pierwsze miejsce w grupie F.