Dele Alli opuści Tottenham w styczniowym oknie?!

Wszystko wskazuje na to, iż kariera Dele Alliego w Tottenhamie powoli dobiega końca. Angielski pomocnik nie ma aktualnie szans na regularną grę u Jose Mourinho. Taki obrót spraw spróbuje wykorzystać PSG. Francuski klub rozważa złożenie oferty podczas zimowego okna transferowego.

W trwającym sezonie Dele Alli wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach Premier League, spędzając na murawie tylko 66 minut. 24-latek mógł mieć nadzieję, że Jose Mourinho da mu więcej szans na grę w Lidze Europy, gdzie Tottenham z reguły grał w rezerwowym składzie. Portugalski szkoleniowiec nie zdecydował się jednak wystawić Anglika w wyjściowej jedenastce na mecz z Antwerpią. Co więcej, Alli nawet nie wszedł na murawę z ławki rezerwowych, gdyż szkoleniowiec „Kogutów” zdecydował się wprowadzić pięciu innych zawodników.

Dele Alli trafi do PSG?

Mourinho z pewnością nie będzie naciskać na dalszy pobyt ofensywnego pomocnika w klubie. Sytuację Alliego spróbuje wykorzystać PSG. Jak twierdzi bowiem Simone Stone z BBC, paryski klub rozważa złożenie oferty wypożyczenia Anglika w styczniowym oknie.

Mistrz z Ligue 1 próbował sprowadzić 24-latek już latem, jednakże transakcję zablokował Daniel Levy. Pozycja zawodnika w Tottenham jest aktualnie jeszcze gorsza, dlatego zarząd „Kogutów” zapewne rozważy wszelkie oferty.

Komentarze

komentarzy