Diego Maradona znów podbija internet! Co tym razem pokazał?

Diego Maradona
Diego Maradona

Diego Maradona znów jest na świeczniku piłkarskiego świata. W mediach społecznościowych krąży filmik, jak gwiazdor prezentuje swoje umiejętności taneczne i… nie tylko.

Taniec to jedna z pasji „Boskiego Diego”

Diego Maradona, mimo wielu ekscesów, przez wielu ludzi jest traktowany jako ikona. Nic dziwnego, że jego fani nawet stworzyli kościół imienia legendarnego Argentyńczyka. To w końcu postać nietuzinkowa, obok której nikt nie może przejść obojętnie.

“Boski Diego” od lat słynie jednak nie tylko z fantastycznej postawy na boisku oraz skłonności do używek. Jedną z jego pasji jest taniec, co niedawno zaprezentował choćby w piłkarskiej szatni prowadzonej przez niego Gimnasii La Plata.

Dowodem na jego pasję do tańca jest także udział w… “Tańcu z gwiazdami”. Legendarny Argentyńczyk był jednym z uczestników włoskiej edycji tanecznego show.

O Maradonie znów jest głośno

Od wczoraj w internecie krąży jednak inne taneczne nagranie z udziałem “Boskiego Diego”. Argentyńczyk przez ponad minutę tańczy z partnerką i widać, że jest już w stanie wskazującym, patrząc na jego zachowanie. A pod koniec nagrania postanowił wyeksponować do kamery swoje cztery litery. Oglądacie to na własną odpowiedzialność.

Komentarze

komentarzy