Dłuższa przerwa Bartosza Kapustki? Rokowania nie są najlepsze

Legia ma za sobą pierwsze starcie z Florą w ramach II. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Zespół Czesława Michniewicza wygrał na własnym obiekcie 2:1. Triumf w rywalizacji z estońską ekipą został okupiony kontuzją Bartosza Kapustki. Rokowania w sprawie stanu zdrowia zawodnika Legii nie są najlepsze.

Wszystko zadziało się już na początku spotkania. W 3. minucie meczu Bartosz Kapustka popisał się świetną indywidualną akcją zakończoną golem 24-latka. Podczas celebracji gola, Bartosz Kapustka doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu dalszy pobyt na murawie.

Dłuższa przerwa?

Tuż po spotkaniu Czesław Michniewicz otrzymał oczywiście pytanie na temat stanu zdrowia ofensywnego gracza. Trener Legii nie miał niestety dobrych wiadomości.

Nie można wykluczyć, iż w tym przypadku Bartosz Kapustka uszkodził więzadła krzyżowe. Przy takim scenariuszu 24-latka czeka długa przerwa. Legia rozegra rewanżowe spotkanie z Florą 27 lipca. Wcześniej „Legioniści” zmierzą się z Wisłą Płock w ramach 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy.