Dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Roberta Lewandowskiego!

Z reguły jesteśmy przyzwyczajeni do występów Roberta Lewandowskiego w reprezentacji przez 90 minut. W szczególności, jeżeli mówimy o dość istotnym spotkaniu, jakim bez wątpienia było starcie z Włochami. Dość niespodziewanie Robert Lewandowski opuścił murawę w 82. minucie starcia. Jak się później okazało, był to efekt drobnego urazu napastnika Bayernu. Ostatnie raporty sugerują, iż problemy zdrowotne 32-latka nie są poważne.

W trakcie kariery Lewandowskiego widzieliśmy znacznie więcej lepszych spotkań w wykonaniu Roberta. Można pokusić się o stwierdzenie, że w meczu z Włochami, gracz roku według UEFA był jednym z najsłabszych piłkarzy „Biało-Czerwonych” na murawie. Robert Lewandowski nie mógł ostatecznie dokończyć spotkania w wyniku drobnego urazu.

Możliwy występ

Podczas konferencji poprzedzającej starcie z Bośnią i Hercegowiną, Jerzy Brzęczek poinformował, że kapitan naszej reprezentacji nie zmaga się z poważnymi problemami: Robert Lewandowski będzie brał udział w dzisiejszym treningu przed meczem z Bośnią i Hercegowiną. Nic nie wskazuje na to, że nie będzie mógł wystąpić w tym meczu.

Szansa dla innych

Można mieć spore wątpliwości, czy Robert Lewandowski i tak wyjdzie w pierwszym składzie. Z pewnością nikt nie zamierza ryzykować zdrowiem naszego kapitana. Dodatkowo 32-latka może zastąpić ktoś z dwójki Arkadiusz Milik-Krzysztof Piątek. Zarówno napastnik Napoli, jak i snajper Herthy mają coś do udowodnienia.

Komentarze

komentarzy