Dobry występ Piotra Zielińskiego. Dwie asysty w starciu z Monzą!

W ramach 2. kolejki Serie A, piłkarze Napoli rywalizowali na własnym obiekcie z Monzą. Gospodarze sięgnęli po kolejne, efektowne zwycięstwo, tym razem wygrywając 4:0. Bardzo solidny występ zanotował Piotr Zieliński. Reprezentant Polski zaliczył dwie asysty.

Napoli wyszło na prowadzenie w 35. minucie meczu. Fenomenalnego gola strzelił Kvaratskhelia, a asystę przy tej bramce zanotował Piotr Zieliński. Jeszcze przed przerwą gospodarze dorzucili drugie trafienie. Na listę strzelców wpisał się Osimhen.

Dobry występ Piotra Zielińskiego

Kvaratskhelia cieszył się z drugiej bramki w tym meczu po nieco ponad godzinie gry. Z kolei w doliczonym czasie rywalizacji wynik meczu ustalił Kim Min-Jae. Asystę ponownie zaliczył Piotr Zieliński, który tym razem wykonał precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Występ Polaka w kontekście statystyk wypada bardzo dobrze. Mowa o 6 kluczowych podaniach, trzech stworzonych okazjach czy 7 wygranych pojedynkach z 8 stoczonych.