Dołącz do redakcji Zzapołowy!

Nie tak dawno projekt Zzapołowy przeszedł sporą rewolucję. W związku z dynamicznym rozwojem serwisu szukamy nowych osób, które chciałyby wstąpić do redakcji. 

Kogo szukamy?

Warunek konieczny to pasja do piłki nożnej. Jeśli lubisz ją konsumować w takich ilościach jak my, to szukamy właśnie Ciebie! Nieważne, czy oglądasz Premier League, La Liga, Serie A, czy kibicujesz swojej lokalnej drużynie z Polski.

Jeśli do tego masz jakiekolwiek doświadczenie związane z pisaniem, to jesteś idealnym kandydatem. Jeśli jednak jesteś mocno zdeterminowany do tego, by zacząć coś pisać, to nie przejmuj się. Jeśli pokażesz, że Ci zależy i jesteś wytrwały, to niewykluczone, że damy Ci szansę.

W naszej redakcji jest miejsce dla każdego:

  • Chcesz przeprowadzać wywiady?
  • Chcesz zająć się podsumowaniami meczów?
  • Chcesz zająć się tworzeniem materiałów wideo?
  • Chcesz opisywać ciekawe historie zawodników?
  • Chcesz wyszukiwać przeróżne ciekawostki?
  • Chcesz pisać reportaże?
  • Chcesz pisać felietony/bloga?

Jeśli interesuje Cię cokolwiek z powyższej listy, pisz do nas śmiało!

Co trzeba zrobić?

Na adres redakcja@zzapolowy.com wyślij swoje zgłoszenie. Napisz w nim kilka zdań o sobie, wcześniejszym doświadczeniu. Możesz również załączyć jakiś swój archiwalny wpis, a jeśli nie miałeś okazji wcześniej nic napisać – przygotuj przykładowy artykuł na stronę. Pamiętaj – liczy się pomysł. Możesz opisać tu swoje przemyślenia na temat przypadkowego tematu, kreatywną relację meczową, ciekawostkę etc.

Co oferujemy?

Osoby, które w danym miesiącu będą najbardziej aktywne (zbiorą najwięcej odsłon) lub wykażą się kreatywnością, zostaną odpowiednio wynagrodzone. Do tego możesz liczyć na akredytację prasową oraz dobrą atmosferę w redakcji.

Czekamy na Ciebie!

Komentarze

komentarzy