Donnarumma otrzymał ofertę od Juventusu? Gigantyczna prowizja dla Raioli!

Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Gianluigiego Donnarummy. Kontrakt bramkarza Milanu obowiązuje tylko do końca obecnego sezonu. Oznacza to, iż golkiper już teraz może negocjować z innymi klubami w sprawie ewentualnej przeprowadzki. Według ostatnich doniesień mediów, Donnarumma otrzymał atrakcyjną ofertę od ligowego rywala. Tym klubem jest Juventus.

Skoro przez wiele miesięcy Gianluigi Donnarumma nie jest w stanie dojść do porozumienia z Milanem w sprawie nowej umowy, to nic dziwnego, że media nakręcają temat ewentualnej zmiany klubu przez 22-latka. Jeśli wierzyć doniesieniom włoskich źródeł, zakontraktowanie bramkarza rozważa Juventus, który miał już nawet złożyć oficjalną propozycję.

Duża pensja i ogromna prowizja

Jak twierdzi Il Giornale, Juventus zaoferował Donnarummie pięcioletni kontrakt, na mocy którego zarabiałby 10 milionów euro rocznie. To znacznie więcej niż obecnie proponuje Milan, który jest w stanie zagwarantować około 7,5 miliona euro. Dodatkowo, Juventus kusi przedstawicieli golkipera.

Według wspominanego źródła, Mino Raiola miałby otrzymać 20 milionów euro. Z kolei ojciec Donnarummy, który także pełni pewne funkcje przedstawicielskie bramkarza, miałby zainkasować trzy miliony euro. To z pewnością oferta, którą trudno będzie przebić.

 

Komentarze

komentarzy