Donny van de Beek trafi na wypożyczenie? Dwa kluby zainteresowane!

Wiele wskazuje na to, iż Donny van de Beek zmieni barwy klubowe w zimowym oknie transferowym. Przynajmniej na kilka miesięcy. Według ostatnich doniesień mediów, holenderski pomocnik spędzi drugą część sezonu w innym angielskim zespołem. W grze o 24-latka są dwie drużyny – Everton oraz Crystal Palace.

Zupełnie inaczej Donny van de Beek mógł wyobrażać sobie pobyt na Old Trafford. Holender trafił do ekipy „Czerwonych Diabłów” latem 2020 roku za kwotę 39 milionów euro. Do tej pory 24-latek rozegrał 50 spotkań, spędzając na murawie raptem 1800 minut. Nic dziwnego, że środkowy pomocnik myśli o zmianie klubu w celu regularnej gry.

Czas na wypożyczenie?

Manchester United cały czas ma nadzieję, że w przyszłości Donny van de Beek będzie ważnym elementem zespołu, dlatego nie zamierza sprzedawać zawodnika i pozwoli jedynie na wypożyczenie. Jak twierdzi „The Athletic”, zainteresowanie piłkarzem wykazują Everton oraz Crystal Palace.

W ekipie z Goodison Park już wkrótce poznamy nazwisko nowego trenera. Wygląda na to, że zespół przejmie Frank Lampard, którego pierwszym transferem może być właśnie Donny van de Beek.

Komentarze

komentarzy