Dramat Hugo Llorisa. Kolejny katastrofalny błąd i poważna kontuzja!

Tottenham przechodzi bardzo trudny okres. Na własnej skórze przekonuje się o tym jeden z zawodników „Kogutów”, Hugo Lloris. Francuz popełnił katastrofalny błąd w spotkaniu z Southampton, puścił 7 goli w meczu z Bayernem, a w sobotniej rywalizacji z Brighton ponownie się nie popisał, doznając przy tym najprawdopodobniej poważnej kontuzji.

Dawno kibice Tottenhamu nie przeżywali tak ciężkich momentów swojej ulubionej drużyny. Zespół ze stolicy Anglii co prawda zajmuje szóstą lokatę w lidze, lecz ich starta do lidera wynosi już 10 punktów. Dodatkowo klub doznał kompromitującej porażki z Bayernem na własnym obiekcie w Lidze Mistrzów. Przegrany mecz 2-7 tylko dolał oliwy do ognia.

Przy tym wszystkim bardzo słabą postawę prezentował Hugo Lloris. Francuz popełnił katastrofalny błąd w meczu ze „Świętymi”, narażając tym samym swoją drużynę na utratę punktów. Warto pamiętać, że „Koguty” grały w tej potyczce w osłabieniu, gdyż czerwoną kartkę obejrzał Aurier. Na szczęście swoją ekipę uratował Harry Kane, który strzelił decydującego gola.

Po raz kolejny Lloris się nie popisał. Bramkarz wypuścił futbolówkę, a upadając najprawdopodobniej złamał rękę. Reprezentant Francji po całym zdarzeniu oczywiście opuścił murawę.

Rzeczywistość jest dla 32-latka wręcz brutalna. Żaden bowiem piłkarz od początku sezonu 2016/2017 Premier League nie popełnił więcej błędów, które doprowadziły do utraty bramki. Zawodników „Kogutów” ma ich bowiem już 10 na swoim koncie.

Tottenham musi zatem radzić sobie od 9. minuty rywalizacji bez Llorisa. Patrząc jednak obiektywnie na formę Hugo, nie będzie to wielka strata dla podopiecznych Mauricio Pochettino.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy