Dramat Krystiana Bielika. Piłkarz Derby County ponownie nabawił się poważnej kontuzji?!

W wielkim stylu Krystian Bielik wrócił na boiska Championship po poważnej kontuzji kolana. Niestety, wszystko wskazuje na to, że 23-latek ponownie nabawił się ciężkiego urazu. W trakcie rywalizacji z Bristol City Bielik został zniesiony na noszach, a jego wyraz twarzy sugeruje kolejną dłuższą przerwę. 

Po raz pierwszy po rekonwalescencji Krystian Bielik pojawił się na murawie Championship początkiem listopada. Na dobre do pierwszej składu 23-latek wrócił niecały miesiąc później. Od grudnia do rywalizacji z Bristol City Krystian Bielik rozegrał kilka naprawdę dobrych spotkań, będąc wiodącą postacią Derby County. Niestety, wiele wskazuje na to, że Bielik ponownie rozstanie się murawą na jakiś czas.

Niepokojącą kontuzja Bielika

Polak nie dokończył pierwszej połowy starcia z Bristol City. Problemy z kolanem były na tyle poważne, iż 23-latek nie mógł opuścić murawy o własnych siłach i został zniesiony na noszach. Wyraz twarzy Krystiana sugeruje, że jest to groźna kontuzja.

Na ten moment trudno jednak powiedzieć, jak długo Krystian Bielik będzie niedostępny. Z pewnością w najbliższych dniach gracz Derby County przejdzie wszystkie potrzebne badania. Miejmy nadzieję, że uraz nie okaże się tak poważny.